Sapiegos klinika

RŪGŠTINIS PILINGAS (RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS) PAPILKĖJUSIAI ODAI

KAS YRA RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS?

Cheminis šveitimas yra viena dažniausiai pasirenkamų estetinės medicinos procedūrų pasaulyje. Šią procedūrą oda puikiai toleruoja, ji yra neskausminga ir paprastai atliekama.

Rūgštinis veido valymas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kurios metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita. Dėl šios stimuliacijos oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek iš vidaus. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse. Cheminį odos šveitimą galima atlikti kaip vieną procedūrą arba derinti su kitomis estetinės medicinos technikomis (mezoterapija, audinių užpildais, procedūromis lazeriu) siekiant dar geresnių rezultatų.

Rūgštinis pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

Pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus
Saulės padarytą žalą
Blausią ir papilkėjusią veido spalvą
Elastingumo trūkumą
Aknę

REZULTATAS

Veidas tampa labiau švytintis, tonas lygesnis. Oda tampa švelni ir glotni, odos poros susitraukia.

KAIP VEIKIA RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS?

Tradiciniai šveitikliai staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA šveitiklis yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos šveitiklis, kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdus, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.

LIGHT PEEL – MIGDOLINĖ RŪGŠTIS.

Keratoličio poveikis. Puikus toleravimas. Švytėjimas + jautri oda + aknė.

Šveitimų kursą sudaro 4 procedūros, kurios atliekamos kas dvi savaites. Kursas gali būti kartojamas du kartus per metus.


SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI RUGSĖJO 30 D.: Atliekant rūgštinį pilingą – taikoma 20 % nuolaida.


Kaina: 40 EUR