Sapiegos klinika

VEIDO ODĄ ATJAUNINIANTI IR VALANTI PROCEDŪRA – MC 110

Su amžiumi oda tampa lengviau pažeidžiama ir savarankiškai nesusidoroja su kasdien patiriamais neigiamais aplinkos veiksniais. Taip pat bėgant metams, ji sukaupia vis mažiau drėgmės, to pasekoje mažėja elastingumas, lėtėja kolageno sintezė, oda papilkėja, išryškėja raukšlės.

Jei veido oda yra riebi, jai reikalinga labai specifinė priežiūra bei priemonių pasirinkimas. Riebiai odai būdingas greitesnis užsiteršimas, kadangi riebalinės liaukos gamina daugiau riebalų, o odos poros yra išsiplėtusios. Šiam probleminiam odos tipui būtinos procedūros, kurių metu ne tik išvalomos poros, bet ir reguliuojama riebalų bei drėgmės pusiausvyra, slopinami uždegiminiai procesai, gražinamas elastingumas ir skaistumas.

 • Sapiegos klinika
  APIE PROCEDŪRĄ

  Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110, specialiai sukurta intensyviai, riebios, suglebusios, negyvybingos ir raukšlėtos veido odos priežiūrai. Tai profesionalus, veido odos struktūros atkūrimo ir gydymo metodas. Procedūra atliekama pagal originalų Biologique Recherche protokolą, naudojant specialią produktų paskirstymo masažinę techniką.

  Ši technika derinama su veikliosiomis produktų medžiagomis, formuojamas veido ovalas, išlyginamas epidermio paviršius, audiniams suteikiama tūrio.  Procedūra apima veido, kaklo ir dekolte sritis. Taip pat, ši procedūra yra rekomenduojama, kaip puikus pasirinkimas akių priežiūrai. Procedūros trukmė – 60 min.

   
 • Sapiegos klinika
  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Veido odą atjauninanti ir valanti procedūra MC 110 tinkama: esant riebiai ir / arba suglebusiai, negyvybingai, raukšlėtai odos būklei. Taip pat, turintiems uždegiminę ir neuždegiminę aknę.

  Jeigu Jūsų netenkina odos išvaizda, norite atkurti jos elastingumą, sulėtinti senėjimo procesus Jūs esate tinkamas kandidatas.
 • Sapiegos klinika
  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Specialaus pasiruošimo prieš šią procedūrą nereikia. Atvykus į kliniką, Jus apžiūrės kosmetologė, įvertins Jūsų odos būklę ir atidžiai parinks Jūsų odos tipui tinkamiausias kosmetines priemones. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ kosmetologės, atliekančios veido procedūras yra aukščiausios kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Sapiegos klinika
  PROCEDŪROS METU

  Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius yra kruopščiai nuvalomas specialiu valomuoju pieneliu, pašalinant makiažo likučius, nešvarumus bei riebalų perteklių.

  Veido jauninamoji ir valomoji procedūra atliekama keliais etapais, kiekviename jų naudojant skirtingas, specialiai Jūsų odos tipui pritaikytas priemones: losjonus, šveitiklius, kaukes, kvintesencinius serumus, kremus bei baigiamuosius serumus. Kosmetinės priemonės ant odos dengiamos ir paskirstomos atitinkama tvarka, pasitelkiant lyginamuosius, vibracinius bei modeliavimo judesius. Atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo Jūsų odos tipo bei jautrumo.

  Procedūros pabaigoje, naudojant specialų jautrių zonų kremą, atliekamas dekolte, sprando, pečių ir rankų taškinis masažas, kurio dėka, odos audiniai greičiau atsipalaiduoja, o pasiektus patempimo rezultatus pavyksta išlaikyti kur kas ilgiau.   Procedūrai atlikti naudojame tik autentišką prancūzišką kosmetiką – Biologique Recherche, kuri pasižymi stulbinamu rezultatyvumu bei puikiomis gydomosiomis savybėmis.
 • Sapiegos klinika
  PO PROCEDŪROS

  Atlikus procedūrą poveikis jaučiamas iškart, oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė, išryškėja veido bruožai. Po atliktos procedūros, Jus gydanti specialistė suteiks visą reikiamą informaciją apie tolimesnę odos priežiūrą namuose.
 • Sapiegos klinika

  VEIDO ODĄ JAUNINIANČIO, VALANČIOS PROCEDŪROS KAINA

  Veido odą jauninati ir valanti procedūra 85 €

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.