HydraFacial veido valymas ir drėkinimas

Holivudo grožio meistrai tvirtina: rinkoje pasirodžius revoliucingajam HydraFacial MD aparatui buvo iš naujo imta rašyti veido priežiūros procedūrų istorija. Sapiegos klinika kosmetologės, daugiau nei du metus dirbančios su šiuo aparatu, tam entuziastingai pritaria – kartu su HydraFacial MD žengtas septinmylis žingsnis kelyje link tobulos odos.

Išradimas nepalikęs abejingų Išradimas nepalikęs abejingų

Išradimas nepalikęs abejingų

Kodėl ši procedūra akimirksniu papirko visko mačiusias ir įvairiausių grožio eksperimentų išlepintas Holivudo žvaigždes, tokias kaip Beyonce, Kate Winslet, Britney Spears, Eva Mendes ir Cameron Diaz? Kodėl Sapiegos klinikoje vos pasirodžius šiam aparatui iki jo nusidriekė klienčių eilės, į kurias noriai stojo ir šalies garsenybės? Nes tai naujos kartos įrenginys, žymintis absoliučiai kitą veido procedūrų erą. Dauguma moterų, išbandžiusios HydraFacial MD ir išvydusios rezultatus, daug ką atiduotų, kad tas aparatas būtų išrastas prieš dešimt metų. Kiek laiko ir pinigų būtų sutaupiusios!

Kaip aparatas veikia?

HydraFacial MD – tai JAV mokslininkų sukurta inovatyvi procedūra, kurios metu naudojama patentuota Vortex technologija. Procedūrą sudaro 5 pagrindiniai žingsniai:

  1. Valymas (vakuumo ir vandens sąveika). Naudojant HydroPeel technologiją su ypatingai giliai drėkinančiu tirpalu, pašalinamas paviršinis odos sluoksnis su jame susikaupusiais nešvarumais bei riebalais.
  2. Eksfoliacija – lengvas cheminis šveitimas HydroPeel glikolio ir salicilo rūgštimis, jo metu pašalinamos negyvos odos ląstelės.
  3. Ekstrakcija – beskausmis odos siurbimas lengvai iš odos giliųjų sluoksnių išstumia inkštirus, riebalinį perteklių (sebiumą) iki pat veido porų.
  4. Švariai išvalyta oda prisotinama individualiai parinktais koncentruotais serumais, antioksidantais, hialurono rūgštimi, vario, cinko ir magnio peptidais.
  5. LED šviesos terapija užbaigia procedūrą, stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą.
Kaip aparatas veikia? Kaip aparatas veikia?

Privalumai

Nėra stebuklingo kremo, kuris padės aknės kamuojamai paauglei dukrai, su raukšlėmis kovojančiai mamai ir hiperpigmentacijos bėdų turinčiai močiutei. Bet tai darantis aparatas – jau išrastas. HydraFacial MD technologija, priklausomai nuo parinktų unikalių koncentruotų serumų, gali būti adaptuojama individualioms odos problemoms spręsti: veido valymui ir drėgmės atstatymui, odos elastingumui ir švytėjimui atkurti, raukšlių ir pigmentinių dėmelių šalinimui, spuogams ir išsiplėtusioms poroms mažinti bei kitiems poreikiams. Priešingai nei dauguma alternatyvių procedūrų, HydraFacial MD metodika vienodai gerai tinka tiek sausai, tiek riebiai odai. Ją atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku.

Kaip aparatas “žinos”, ko jums reikia? Klientui atvykus į Sapiegos kliniką HydraFacial MD procedūrai, visų pirma atliekama kliento veido odos diagnostika. Įvertinus odos tipą, problemines odos sritis ir unikalius kliento poreikius, kvalifikuotas specialistas parinks tinkamiausią HydraFacial MD procedūrą ir unikalius serumus.

Jokio skausmo

Natūrali ir neskausminga HydraFacial MD procedūra primena pasilepinimą masažu kosminėje stotyje. Juk aparatas ypač modernus ir komfortiškas! “Klientai jaučiasi, tarytum jų veidas būtų švelniai masažuojamas”,- tvirtina Sapiegos klinikos medicinos vadovė, dermatologė Nadežda Jarušina, pridurdama, kad vienas didžiausių šios procedūros entuziastų – Holivudo aktorius Matthew Mcconaughey šią procedūrą net pavadino seksu veidui!

Efektyvu ir greita

Prieš keletą metų atėję pas kosmetologą ir išvardinę lūkesčius žinojote – iš ilgiausio svajonių sąrašo specialistui geriausiu atveju pavyks įgyvendinti pusę norų, nebent grožio salone užtruktumėte parą. Dabar svajonės turėti skaisčią, stangrią, atjaunėjusią ir pavydėtinai švarią odą išsipildo kiekvienos HydraFacial MD procedūros metu: veido oda yra eksfolijuojama pašalinant negyvas ląstelės, giliai valoma, maitinama aktyviais komponentais, antioksidantais, peptidais ir drėkinama hialurono rūgštimi. Vidutiniškai procedūra trunka nuo 30 min iki 1 val 30 min, o rezultatas laikosi ypač ilgai. Jau po pirmosios procedūros veidas tampa skaistus ir švytintis. Nėra jokio diskomforto jausmo ar paraudimų.

Nugalėtojų pasirinkimas

Tai, su kuo bendraujame, atspindi ne tik tai, kas esame, bet, ir kur einame. Tą pačią taisyklę turėtume taikyti ir procedūroms, kuriomis save lepiname. HydraFacial MD – tai lyderių investicija į savo grožio ateitį. Juk vienas HydraFacial MD aparatas su juo dirbančiu kvalifikuotu specialistu atstoja gausią grožio specialistų brigadą. Tai tarsi svajonių komanda, turinti vienintelį tikslą – padovanoti geriausią jūsų veido odos versiją, kaip niekada arti priartėjusią prie tobulumo.

HydraFacial veido valymas ir drėkinimas kainos

HydraFacial MD procedūra

69 €

HydraFacial MD klasikinė procedūra

79 €

HydraFacial MD procedūra vyrams

89 €

HydraFacial MD riebiai/ spuoguotai/ pigmentuotai odai

89 €

HydraFacial MD deimantinės hidradermabrazijos procedūra

119 €

HydraFacial MD prabangi procedūra

139 €

SPECIALUS ŽIEMOS PASIŪLYMAS. Atliekant bet kurią HydraFacial veido procedūrą – taikoma 10% nuolaida nuo nurodytos kainos.

D.U.K
Ar šiai procedūrai reikalingas specialus pasiruošimas?
HydraFacial veido valymo ir drėkinimo procedūra nereikalauja jokio išankstinio pasiruošimo.
Kiek laiko trunka HydraFacial veido valo valymo ir drėkinimo procedūra?
HydraFacial procedūros trukmė priklauso nuo atliekamo valymo ir drėkinimo tipo. Verta žinoti, kad klasikinė procedūra trunka trumpiau, o riebiai ar pigmentuotai odai reikia daugiau laiko. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, procedūra gali trukti nuo 20 minučių iki 1 valandos.
Ar norint iš laikyti ilgalaikius švytinčios odos rezultatus, procedūrą reikia kartoti?
HydraFacual veido valymas ir drėkinimas nėra ilgalaikius rezultatus garantuojanti procedūra. Tai daugiau visapusis veido valymas ir odos atgaivinimas. O norint džiaugtis pilnai sudrėkinta ir skaisčia veido oda kasdien, procedūrą reikia kartoti reguliariai. Kaip dažnai tai reikėtų daryti – patars konsultuojantis specialistas.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos