Sapiegos klinika

VEIDO DEPILIACIJA

Vaškas yra vienas populiariausių depiliacijos būdų. Juo naudojasi moterys visame pasaulyje – nuo studenčių iki įžymybių. Ir tai visiškai suprantama. Skutimas gali sukelti įvairius sužeidimus, odos sudirgimus, įaugusius plaukelius. Be to, visi patvirtins, kad po skutimosi plaukeliai atauga storesni ir tankesni, o ir rezultatas ne ilgalaikis.

Veido depiliacija 
– greitas būdas pašalinti nepageidaujamus plaukelius, kurie neataugs keletą savaičių. Veido depiliacijos metu ant depiliuojamos veido srities užtepamas šiltas vaškas, po to šis vaškas pašalinamas kartu su plaukeliais, padedant specialioms medžiaginėms juostelėmis. Po tokios procedūros 3–4 savaites jūs mėgausitės švelnia oda be plaukelių.
 

VEIDO DEPILIACIJOS KAINOS

Veido sritis: Ūseliai 5 €
Veido sritis: Ūseliai, smakras 11 €


12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

  • RUTHA VAN CALCAR

    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ

    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.