Sapiegos klinika

RŪGŠTINIS PILINGAS (RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS) PIGMENTUOTAI ODAI

KAS YRA RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS?

Cheminis šveitimas yra viena dažniausiai pasirenkamų estetinės medicinos procedūrų pasaulyje. Šią procedūrą oda puikiai toleruoja, ji yra neskausminga ir paprastai atliekama.

Rūgštinis veido valymas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kurios metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita. Dėl šios stimuliacijos oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek iš vidaus. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse.

Cheminį odos šveitimą galima atlikti kaip vieną procedūrą arba derinti su kitomis estetinės medicinos technikomis (mezoterapija, audinių užpildais, procedūromis lazeriu) siekiant dar geresnių rezultatų.

Rūgštinis pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

Pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus
Saulės padarytą žalą
Blausią ir papilkėjusią veido spalvą
Elastingumo trūkumą

REZULTATAS

Veidas tampa labiau švytintis, tonas lygesnis, pigmentinės dėmės pašviesėja. Oda tampa švelni ir glotni.

KAIP VEIKIA RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS?

Tradiciniai šveitikliai staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA šveitiklis yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos šveitiklis, kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdus, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.

PROCEDŪRA ATLIEKAMA SU BRIGHT PEEL FITINO RŪGŠTIMI + CIRTINŲ RŪGŠTIMI.

Tirozinazės inhibitorius. Šviesinantis poveikis. Pigmentinės dėmės + netolygus tonas + melasma.

Šveitimų kursą sudaro 4 procedūros, kurios atliekamos kas dvi savaites. Kursas gali būti kartojamas du kartus per metus.

 


Kaina: 45 EUR

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

  • RUTHA VAN CALCAR

    Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
  • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

    Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
  • GIEDRĖ RUSYTĖ

    Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.