Sapiegos klinika

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – SMULKIŲ IR GILIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS

Hialurono injekcijos per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant ją.


 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senstant odoje formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atkūrimas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti.  

  Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties injekcijos ypač tinka vidutinių ir gilių raukšlių gydymui – suleidus preparatą į gilias raukšles (nasolabialines – raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialurono injekcijos padeda tolygiai užpildyti tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos.

  Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Hialurono rūgšties injekcijos skirtos:

  Smulkioms raukšlelėms (akių kontūro, aplink lūpas) mažinti
  Odos audinių struktūros tankumui didinti ir architektonikai gerinti
  Nosies ir lūpų raukšlėms
  Lūpų kampučių raukšlėms
  Raukšlėms skruostų srityje
  Ašarų latako raukšlėms
  Raukšlėms tarp antakių

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Atvykus į procedūrą, gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įvertins jūsų odos būklę ir patars, koks preparatas jums geriausiai tiktų. Ši procedūra reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokio rezultato. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys hialurono rūgšties injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turintys didelę patirtį šioje srityje.

  Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tad jeigu kažką vartojate – perspėkite gydytoją).

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūros metu į paodį, raukšlių srityse, plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis stabilizuotos hialurono rūgšties iš specialaus, sterilaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse bei tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kolageno sintezė bei formuojasi naujos odos skaidulos. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių.

  „Sapiegos klinikoje“ injekuojami FILORGA ir JUVEDERM medicininiai preparatai, atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

  Hialurono rūgšties užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1–1,2 ml) bei kelios sterilios netraumuojančios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie jūsų ir naudojama tik jums.

  Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Šios savybės produktams suteikia ypatingo saugumo.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.

 • Sapiegos klinika

  HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJŲ KAINOS

  Smulkių raukšlių korekcija su Filorga M-HA18 preparatu (1 ml)  155 €
  Smulkių raukšlių korekcija su Filorga FINE LINES medikamentu (1 ml) 189 €
  Smulkių raukšlių korekcija ir odos stangrinimas su Juvéderm® VOLITE  275 €
  Gilių raukšlių korekcija su Filorga UNIVERSAL medikamentu (1.2 ml) 220 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 3 medikamentu (1 ml) 220 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 4 medikamentu (1 ml) 
  260 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml)  275 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -
  Vietinis nuskausminimas - nemokamas  

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.