Sapiegos klinika

SKRUOSTŲ TŪRIO DIDINIMAS, ĮDUBUSIŲ PAAKIŲ KOREKCIJA

Hialurono rūgšties užpildai per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gerinant odos būklę, gydant veido raukšles bei koreguojant veido ovalo kontūrus ar didinant skruostų tūrį. Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, dėl to turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių; hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje; procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant ją.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkinama oda, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtėja jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos. Kuomet norima koreguoti skruostų tūrį ir formuoti veido ovalą, sumažinti nosies-lūpų raukšles, užpildyti įdubusius paakius, pasirenkami dideliu klampumu pasižymintys hialurono rūgšties užpildai, kurie yra atsparūs deformacijoms bei sukuria reikiamą tūrinę apimtį. Injekcijos metu atkuriamos prarastos skruostų ir / ar smakro audinių apimtys, todėl išgaunamas švelniai patemptos odos efektas. Dėl ypatingo elastingumo gali būti sušvirkščiama netraumuojančia adata. Dažniausiai vieno skruosto srityje suleidžiamos 3–6 injekcijos į giliuosius odos sluoksnius, kurių pagalba didinama skruosto apimtis iki norimo ir siekiamo rezultato. Efektas pastebimas iš karto po procedūros ir, priklausomai nuo preparato tipo, gali išlikti apie 1–2 metus.
   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Ši procedūra rekomenduojama, kai norima formuoti šias veido apimtis:

  Skruostus (padidinus skruostų apimtį, sumažėja nosies-lūpų raukšlės)
  Skruostikaulius
  Įdubusius paakius
  Smakrą
  Veido ovalą
  Smilkinių sritį
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Atvykus į procedūrą gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įvertins jūsų odos būklę ir patars, koks preparatas jums geriausiai tiktų. Ši procedūra reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokio rezultato.

  Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, jeigu kažką vartojate – perspėkite specialistą).

   
  konsultacija su plastines chirurgijos gydytoja
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūros metu į paodį skruostų ir veido ovalą formuojančiose srityse plonyte adata suleidžiama didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties iš tik jums skirto sterilaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 min., įskaitant nuskausminimą.

  „Sapiegos klinikoje“ injekuojami sertifikuoti medicininiai preparatai, atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

  Apimtį didinančio hialurono rūgšties užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1–1,2 ml) bei kelios sterilios netraumuojančios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie jūsų ir naudojama tik jums.

  Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Šios savybės produktams suteikia ypatingo saugumo.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks jus gydantis specialistas.
 • Sapiegos klinika

  SKRUOSTŲ DIDINIMO, ĮDUBUSIŲ PAAKIŲ KOREKCIJOS KAINOS

  Korekcija su Filorga VOLUME ® medikamentu (1.2 ml)   259 €
  Korekcija su VOLUMA medikamentu (1 ml)   279 €
  Korekcija su VOLIFT medikamentu (1 ml)   269 €
  VOLBELLA medikamentu (1 ml)   269 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -
  Vietinis nuskausminimas - nemokamas -

12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos