Sapiegos klinika

PAGAUSĖJUSIO PRAKAITAVIMO (HIPERHIDROZĖS) GYDYMAS

Niekas neišvengia prakaitavimo – fiziologinio proceso, svarbaus mūsų kūno temperatūros savireguliacijai ir apsaugai nuo aplinkos teršalų. Tačiau neretai prakaitavimas tampa nemaloniu reiškiniu, sukeliančiu ir estetines problemas. Pagausėjęs prakaitavimas arba hiperhidrozė – tai medicininė ir socialinė problema, kurios metu padidėja prakaito sekrecija ir jį reguliuojančios sistemos (sudomotorinės) aktyvumas. Hiperhidrozė pasireiškia nepriklausomai nuo sezono, kūno temperatūros ar aplinkos oro, ir turi neigiamą poveikį sveikatai.

Nepaisant to, kad hiperhidrozė kasdien sukelia daugybę problemų, dauguma žmonių nesikreipia pagalbos ir neieško gydymo būdų – taip nutinka dažnai dėl to, kad daugelis mano, jog šios problemos negalima pagydyti, tačiau „Sapiegos klinikos“ gydytojai profesionalai turi jums sprendimo būdą.

 

Kaina: 259 EUR

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas atliekamas botulino toksino pagalba – tai efektyvi hiperhidrozės gydymo priemonė daugeliui pacientų. Šio gydymo veikimo principas paprastas – laikinai blokuojamas nervinio impulso signalas, kuris stimuliuoja prakaito liaukas ir tokiu būdu stabdo prakaito išsiskyrimą. Svarbu pabrėžti, kad gydymas botulino toksinu panaikina pagausėjusį prakaitavimą vidutiniškai 9–12 mėn. Paprastai pakanka vienos procedūros per metus. Gydymas botulino toksinu trunka apie valandą, o po jos iš karto galite sėkmingai grįžti prie įprastinės veiklos.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksinu gali būti taikomas tiek moterims, tiek vyrams, kurie kenčia nuo pagausėjusio prakaitavimo.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Pagausėjusio prakaitavimo gydymo procedūra nereikalauja specialaus pasiruošimo, o visą reikiamą informaciją suteiks jus gydantis „Sapiegos klinikos“ gydytojas.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Visų pirma, gydomoji sritis nuskausminama (pagal poreikį) patepant ją vietiškai veikiančia anestetine (nuskausminamąja) priemone. Maždaug po 15 min., kuomet oda bus nejautri, pažasties sritis steriliomis priemonėmis bus paruošiama botulino toksino injekcijai. Injekcija atliekama itin plonomis adatomis vidutiniškai 10 dūrių abiejose pusėse.
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).

  Rekomenduojama iš karto po procedūros nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse.

  Kol rezultato efektas nestabilus, nerekomenduojame vartoti alkoholio, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

  Įvairūs tyrimai parodė, kad hiperhidrozės gydymas botulino toksinu 1–2 kartus per metus neturi jokių šalutinių efektų.
 • Sapiegos klinika

  PAGAUSĖJUSIO PRAKAITAVIMO (HIPERHIDROZĖS) GYDYMO KAINOS

  Hiperhidrozės gydymas vidutinių pažastų srityje 259 €
  Hiperhidrozės gydymas didelių pažastų srityje 299 €
  Hiperhidrozės gydymas delnų srityje (įskaitant vietinę nejautrą)  349 €
  Hiperhidrozės gydymas padų srityje (įskaitant vietinę nejautrą) 399 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama
  Vietinis nuskausminimas - nemokamas -

12

Specialistų

195

Paslaugos

10209

Klientų

Klientų atsiliepimai

 • RUTHA VAN CALCAR

  Labai džiaugiuosi atradusi Sapiegos kliniką. Kompetetingas ir šiltas aptarnavimas, puikus rezultatas po procedūros. Gera, jauku, vakarietiška.
 • JUSTĖ PINKEVIČIENĖ

  Dirbu grožio industrijoje, taigi mano oda  – mano vizitinė kortelė. Sapiegos klinikoje atliekamos procedūros dėl savo inovatyvumo bei profesionalumo jau tapo mano gyvenimo būdo dalimi.
 • GIEDRĖ RUSYTĖ

  Savo odos priežiūrą patikiu tik profesionalams.