Sapiegos klinika

Akių vokų plastika

Akių vokų plastika (blefaroplastika) – tai plastinė chirurginė operacija, kurios tikslas – atstatyti užkritusius akių vokus pašalinant papildomus audinius: odą, dalį raumenų, riebalinį sluoksnį.
 
Ši operacija dažniausiai atliekama dėl estetinių priežasčių, kadangi užkritę vokai keičia išraišką: veidas atrodo pavargęs, senesnis nei yra iš tikrųjų. Tačiau kosmetinė priežastis – ne vienintelė, kadangi akių vokų plastika taip pat atliekama asmenims, besiskundžiantiems stipriu vokų užkritimu, kuris mažina akiplotį ir taip sutrikdo regėjimo funkciją.

Kaina: 700 EUR

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Senstanti oda keičiasi – kolageno skaidulos praranda savo griežtą struktūrą, dėl to mažėja odos elastingumas. Be to, odą nuolatos veikia žemės trauka – dėl šių priežasčių akių vokus sudarantys audiniai ima pastebimai kauptis viršutiniame bei apatiniame vokuose. Papildomas audinių sluoksnis apatiniame voke ima raukšlėtis, o viršutiniame – sunkiną voką, ant jo užkrenta, gali siaurinti regėjimo lauką.
  Riebalai, esantys akiduobėje, taip pat gali sukelti "išsipūtusių" vokų vaizdą, kadangi plona membrana, prilaikanti šį riebalinį sluoksnį, su laiku tampa silpnesnė ir tai taip pat lemia "maišelių po akimis" vaizdą.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Tinkamiausi kandidatai blefaroplastikai yra geros sveikatos būklės asmenys, turintys realistinius lūkesčius. Dažniausiai ši operacija yra taikoma nuo 35 metų amžiaus bei vyresniems, tačiau esant šeiminei užkritusių vokų linijai, operacija gali būti atliekama ir anksčiau.
  Akių vokų plastinė operacija patobulins jūsų išvaizdą, sustiprins pasitikėjimą savimi ir priartins jus prie natūralios, anksčiau buvusios išvaizdos.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Pirmasis žingsnis ruošiantis akių vokų plastikai – pirminė plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius, chirurgas apžiūrės, išsamiai papasakos apie pačią procedūrą ir galimus būsimus rezultatus. Taip pat atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galite pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu: info@sapiegosklinika.lt


 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operacija trunka apie 2 valandas, jeigu operuojami tiek apatinis, tiek viršutinis vokai. Paprastai pasirenkamas nuskausminimo būdas – vietinė anestezija, kurios metu į sritį aplink akis suleidžiama anestetinio tirpalo injekcija ir neilgai trukus šios sritys tampa nebejautrios skausmui.
  Operaciniai pjūviai atliekami per natūralias vokų linijas dėl kuo mažesnės traumatizacijos. Odos sluoksniai praskiriami ir pašalinami visi pertekliniai audiniai, tai gali būti: riebalai, odos dalis, raumenų dalis. Tuomet oda yra užsiuvama itin smulkiomis siūlėmis – viršutiniame voke jos būna iki 3 – 6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti.


 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Grįžti namo galėsite jau tą pačią dieną, o siūlės bus ištrauktos po savaitės. Per šį laiką, dėl audinių reakcijos, gali būti nežymus akių vokų patinimas, mėlynės,  visi šie reiškiniai yra normalūs ir per  1 – 2 savaites pranyksta. Taigi, vidutiniškai po 10 dienų galėsite džiaugtis žvalesniu žvilgsniu bei pastebimai pakitusia išraiška ir, be abejo, pasitikėjimu savimi!
 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Viršutinių vokų plastika 700 €
  Apatinių vokų plastika 900 €
  Viršutinių ir apatinių vokų platika 1400 €

  Kainos nurodytos be pooperacinės slaugos palatoje (1/2 paros – 65 EUR)