Sapiegos klinika

Geltona šviesa: naujas standartas gydant kraujagyslinius darinius

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų: QuadroStarPROYELLOW yra 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams ir pigmentiniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema, didesnių odos plotų gydymas tapo saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio.
 
Pirmasis geltonos šviesos bangos ilgio lazeris dermatologijoje
 
Dėl šio lazerio 577 nm bangos ilgio, QuadroStarPROYELLOW  reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazijos, kuperozė, angiomos, veniniai išsiplėtimai, odoje matomos portininės venos ir kiti. Šio lazerio technologija lemia greitą, efektyvų ir saugų gydymą bei mažina nepageidajamo poveikio tikimybę. Tam, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, reikia mažiau lazerinės spinduliuotės, o dėl žemesnės melanino absorbcijos, lyginant su 532 nm lazeriais, šis lazeris yra puikiai tinkamas gydyti tamesniam odos tipui.
 
HOPSL: naujausia kietojo kūno lazerių technologija
 
QuadroStarPROYELLOW  apibrėžia šias savybes: H – high-power (aukšta energija) OPSL - optically pumped semiconductor lazer (optiškai kaupinamas puslaidininkis lazeris). Tai – naujausia technologija naudojama kietojo kūno lazeriuose, o dėl geltonos spalvos bangos ilgio, ši technologija puikiai pritaikoma. 
 
Vienalytis spindulio profilis

Specifiškai išvystyta optika garantuoja vienalytį spindulio profilį, kuris reiškia, kad gydymas yra visada saugus ir preciziškai tikslus.
 
Skaitytuvas su odos vėsinimu
 
Papildomai prie lazerio rankenos yra integruotas ir skaitytuvas su odos vėsinimo sistema, skirta didesnio ploto sričių gydymui ir paciento komforto užtikrinimui visos procedūros metu.