Sapiegos klinika

APGAMŲ, KARPŲ, PAPILOMŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Apgamai, karpos, papilomos, seborėjinės keratozės, ksanteliazmos – visi šie odoje esantys pakitimai gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Dauguma šių darinių – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu tai tampa visiškai paprasta – greita procedūra bei puikūs stebėtini rezultatai!

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Erbium:YAG lazerio technologija buvo pradėta plėtoti maždaug 1995 metais, o jos pagrindinės sistemos – abliacinio lazerio vystymas išlieka auksiniu standartu gydant apgamus, karpas, papilomas, keratozes ir kitus odos gerybinius darinius.
   
  Rezultatai yra stulbinantys, kadangi maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Lazerinės procedūros tęsiasi labai trumpai, dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamuosius medikamentus. Šio inovatyvaus lazerio dėka stebimas didžiulis šuolis lyginant su tradiciniais apgamų šalinimo metodais, po kurių žaizdas tenka sutvirtinti siūlėmis, dažnai jas perrišti – visa tai lemia ir ilgesnį sveikimo periodą. Šalinant apgamus su vokiškos Erbium:YAG technologijos MCL 31 Dermablate  lazeriu, išvengiama visų minėtų problemų – naudojamas tik pleistras ir priešbakterinis tepalas.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu savo odoje pastebite tokių darinių kaip apgamai, karpos, ksanteliazmos ar papilomos – tuomet Jūs esate tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Idealūs apgamai lazerinei procedūrai – gerybiniai, aiškiais kraštais, iškilę virš odos paviršiaus, odos spalvos bei neturintys plaukų. Tamsūs apgamai su plačiais šerpetojančiais kraštais yra šiek tiek mažiau tinkami, kadangi jie dažnai turi gilesnes šaknis – tačiau taip pat gydymas dažniausiai būna sėkmingas. Svarbu prisiminti, jog yra galimas dalinis ar visiškas apgamų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jeigu turite klausimų, dvejonių – Sapiegos Klinikoje dirbantys gydytojai dermatovenerologai besispecializuojantys onkologijos srityje pasiruošę Jus profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą Jūsų atveju.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš pašalinant odos pakitimus, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų yra suleidžiamas aplink ar žemiau gydomos srities. Tai padaroma su plona adata ir nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai yra laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdys šalinamą sritį, todėl lazerio spinduliai bus neskausmingi ir nekels jokio diskomforto.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį – tai sukelia ląstelėse esančio vandens absorbciją. Absorbuota energija sukelia tolimesnį ląstelių – taikinių garinimą. Lazerio spinduliams slenkant per odą, vidutiniškai pašalinama nuo 30 iki 50 mikronų audinio tuo pačiu metu. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus.
  Svarbu pabrėžti, jog gydymas lazeriu lemia darinių pašalinimą mikroskopiniu lygmeniu, taigi dažniausiai nėra būtinybės poprocedūriniam gydyto audinio morfologiniam tyrimui dėl tikslios diagnozės. 
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po atliktos lazerinės procedūros saugokite savo odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi tol, kol jos spalva susilygins su Jūsų natūralia aplink esančia odos spalva. Taip pat rekomenduojama vengti kosmetinių priemonių – gydytoje srityje jos gali sukelti deginantį pojūtį.
  Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų priešbakterinį tepalą 2 kartus per dieną. Veido odos būklės atsigavimas iki įprastos paprastai trunka 5-7 dienas, tačiau pakitimai kūne gali užtrukti ilgiau – iki 10-16 dienų. Atsigavimas yra panašus į randų gijimą: pradžioje jie atrodo kaip žaizdos, o sugyja praėjus savaitei po to, kuomet pasirodo rausva, rožinė spalva, kuri palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Praėjus savaitei po procedūros ant lazeriu gydytos odos srities galima naudoti kosmetines priemones. Labai svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiais 2 mėnesius.
  Komplikacijų dažnis po lazerinio apgamų pašalinimo yra labai retas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti netolygus su aplinkui esančiu – šiek tiek iškeltas arba šiek tiek įdubęs, tačiau su laiku jis išsilygina.
  Prisiminkite:
  - Nėra rekomenduojamas pažeistos vietos trynimas bei kasymas – tai gali sukelti vietinį uždegimą bei pūlių sekreciją;
  - Prieš tepant ant odos tepalą, atlikite rankų higieną;
  - Jeigu nepavyksta pašalinti apgamo šaknies – jis gali ataugti, tačiau tai galima išgydyti tokia pačia pakartotina procedūra.
 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Apgamo, keratozės šalinimas iki 5 mm dia. galvos srityje   43 €
  Apgamo, keratozės šalinimas nuo 5 mm dia. galvos srityje   53 €
  Apgamo, keratozės šalinimas iki 5 mm dia. kūno srityje   29 €
  Apgamo, keratozės šalinimas nuo 5 mm dia. kūno srityje   39 €
  Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas lazeriu (1 vnt.)   35 - 43 €
  Ksantelazmų, diskeratozių, siringomų šalinimas  lazeriu (1 vnt.)   43 €
  Papilomos šalinimas (1 vnt.) 22 €
  Papilomos  šalinimas  (kai šalinama 2 - 5 vnt.) 9 €
  Papilomos  šalinimas  (kai šalinama 6 - 10 vnt.) 6 €
  Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt.   199 €
  Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 vnt.   259 €
  Dermatologo konsultacija, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose 24 €