Sapiegos klinika

Rūgštinis pilingas papilkėjusiai odai

KAS YRA CHEMINIS PILINGAS ?

Cheminis pilingas yra viena didžiausiai pasirenkamų estetinės medicinos procedūrų pasaulyje. Šią procedūrą puikiai toleruoja oda, ji yra neskausminga ir paprastai atliekama.
Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kuriuos metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos lastelių medžiagų apykaita. Dėl šios stimuliacijos oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek iš vidaus. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse.
Cheminį odos pilingą galima atlikti kaip vieną procedūrą arba galima derinti su kitomis estetinės medicinos technikomis (mezoterapija, audinių užpildais, procedūromis lazeriu), siekiams dar geresnių rezultatų.

 Paviršinis odos pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

·         Pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus;
·         Saulės padarytą žalą;
·         Blausią ir papilkėjusią veido spalvą;
·         Elastingumo trūkumą;
·         Aknę.

REZULTATAS

Veidas tampa labiau švytintis, tonas lygesnis. Oda tampa švelni bei glotni, odos poros susitraukia.

KAIP VEIKIA CHEMINIS PILINGAS?

Tradiciniai šveitikliai itis staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA pilingas yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos pilingas, kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.
 

LIGHT PEEL - MIGDOLINĖ RŪGŠTIS

Keratolitinis poveikis. Puikus toleravimas. Švytėjimas + Jautri oda + Aknė.
 
Pilingų kursą sudaro 4 procedūros, kurios atliekamos kas 2 savaites. Kursas gali būti kartojamas 2 kartus per metus. 


Kaina: 40 EUR