Sapiegos klinika

Mezoterapija galvos odai

Moterims plaukų slinkimas ir jų silpnėjimas gali būti pragaištingas. Tai ne tik daro didelę įtaką išvaizdai, bet ir kenkia moters pasitikėjimui savimi. Plaukų slinkimas ar jų plonėjimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: nesubalansuota dieta, stresas, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, genetika, nėštumas ar kiti medicininiai faktoriai. Labai dažnai tai įvyksta dėl nepaaiškinamų ir įvairių priežasčių, tačiau rezultatas neretai būna panašus ir sukeliantis daug nepatogumų. Vienas iš efektyviausių metodų pries plaukų slinkimą ir androgeninį plikimą – tai mezoterapijos procedūros.
 

Kaina: 35 EUR

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Mezoterapijos procedūros metu naudojamos smulkios adatėlės, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, specialiai subalansuoti galvos odai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami “grožio kokteiliais”, patenka tiesiai į plauko folikulą bei akimirksnių jį pradeda maitinti. Mezoterapija pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, kadangi jau po pirmos procedūros jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai bei plaukams.
  Plaukų mezoterapijos kokteilių sudėtis apima įvairias medžiagas, maitinančias plauką, pagerinančias kraujo ir deguonies tiekimą galvos odoje. Pagrindinės jų: mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, dekspantenolis, dobilų žiedų ekstraktas, karnozinas, organinis silicis, augimo faktoriai. Šios sudėties kokteilis leidžia atlikti efektyvias mezoterapijos procedūras nuo moterų ir vyrų antrogeninio plikimo, stabdo plaukų silpnėjimą ir jų netekimo procesą. Šiais preparatais stiprinama išrorinė plaukų struktūrą, atstatomas ir stimuliuojamas plauko augimo aktyvumas, pailgėja jau užaugusių plaukų gyvavimas.
  Mezoterapijos procedūra yra atliekama keletą-keliolika kartų atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę bei kliento poreikius. Mezoterapijos pagalba gali reikšmingi sumažėti plikimo reiškiniai, galvos oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme bei vertingomis ir reikalingomis medžiagomis.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Mezoterapiją yra tinkama įvairaus amžiaus vyrams bei moterims, susiduriantiems su androgeninio plikimo problema; asmenims, turintiems pažeistus, nuo saulės ar kitų medžiagų išsekintus plaukus bei sausą galvos odą. Ši procedūra taip pat tinkama visiems, norintiems vešlesnių, sveikesnių bei žvilgančių plaukų. Mezoterapija nėra atliekama nėščioms bei maitinančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis bei įvairiais aktyviais infekciniais susirgimais.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Specialistas atlieka išsamią galvos odos analizę: nustato jos būklę bei priima sprendimą, kokiose galvos srityse bei kokios sudėties “grožio kokteilis” turėtų būti naudojamas. Prieš procedūrą galvos oda nuodugniai apžiūrima ir pradedama mezoterapijos procedūra mikroinjekcijomis.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūros metu naudojamos itin plonos adatėlės, kuriomis švelniai duriant į galvos odos paviršių patenka bei tolygiai pasiskirsto visi mezoterapinį „grožio kokteilį“ sudarantys ingredientai, maitinantys galvos odos plaukų folikulus. Kiekvieno dūrio metu į odą patenka tik nedidelis preparato kiekis. Atliekamų injekcijų technikos taip pat gali skirtis: priklausomai nuo odos būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlės, o esant ryškesniems plikimo reiškiniams, procedūros turėtų būti intensyvesnės.
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Mezoterapijos procedūra yra beveik beskausmė, alerginės reakcijos pasitaiko retai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie savo įprastinės dienotvarkės, tačiau kurį laiką nerekomenduojami atviri saulės spinduliai ar saulės vonios. Pirmą parą po procedūros nerekomenduojama plauti galvos, eiti į pirtį ir vartoti alkoholinius gėrimus.
  Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu bei netinkamais mezoterapijai naudojamais preparatais. Tačiau Jums dėl to nereikėtų nerimauti, kadangi Sapiegos klinikoje mezoterapijos procedūras atlieka tik kvalifikuoti specialistai, o naudojamos mezoterapijos priemonės  atitinka griežčiausius reikalavimus.
 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Mezoterapija galvos odai su REVITACARE preparatu (2 ml) 35 €
  Mezoterapija galvos odai su FILORGA NCTF 135 HA preparatu (2 ml) 60 €