Sapiegos klinika

Rūgštinis pilingas raukšlių korekcijai

KAS YRA CHEMINIS PILINGAS ?

Cheminis pilingas yra viena didžiausiai pasirenkamų estetinės medicinos procedūrų pasaulyje. Šią procedūrą puikiai toleruoja oda, ji yra neskausminga ir paprastai atliekama.
Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius veikiamas specialiu cheminiu tirpalu. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kuriuos metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojama odos lastelių medžiagų apykaita. Dėl šios stimuliacijos oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek iš vidaus. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse.
Cheminį odos pilingą galima atlikti kaip vieną procedūrą arba galima derinti su kitomis estetinės medicinos technikomis (mezoterapija, audinių užpildais, procedūromis lazeriu), siekiams dar geresnių rezultatų.

 Paviršinis odos pilingas švelniai ir efektyviai koreguoja:

·         Smulkias raukšleles ir raukšles;
·         Pigmentines dėmes ir kitus odos netolygumus;
·         Saulės padarytą žalą;
·         Blausią ir papilkėjusią veido spalvą;
·         Elastingumo trūkumą.

REZULTATAS

Veidas tampa labiau švytintis, tonas lygesnis, mažėja raukšlelių skaičius ir gylis. Oda tampa švelni bei glotni, odos poros susitraukia.

KAIP VEIKIA CHEMINIS PILINGAS?

Tradiciniai šveitikliai itis staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA pilingas yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos pilingas, kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.
 

PROCEDŪRA ATLIEMAMA SU "TIME PEEL" GLIKOLIO RŪGŠTIMI

Keratolinis poveikis. Stimuliuojs odos atsinaujinimą. Koreguoja raukšles + Stangrumas + Poros.

Gliukonolaktonas pasižymi plačiu poveikio spektru ir ypatinga tolerancija.

 

Pilingų kursą sudaro 4 procedūros, kurios atliekamos kas 2 savaites. Kursas gali būti kartojamas 2 kartus per metus. 


Kaina: 45 EUR