Sapiegos klinika

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – SMULKIŲ IR GILIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS

Hialurono rūgšties užpildai per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra keletas priežasčių, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, dėl to turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant odą.


 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senėjant odoje formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atstatymas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti. Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties užpildai ypač tinka vidutinių ir gilių raukšlių gydymui – suleidus preparatą į gilias raukšles (nasolabialines - raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, o oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos. Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.
   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Hialurono rūgšties injekcijos skirtos:

  Smulkioms raukšlelėms (akių kontūro, aplink lūpas) mažinti;
  Odos audinių struktūros tankumui didinti ir architektonikai gerinti;
  Nosies – lūpų raukšlėms;
  Lūpų kampučių raukšlėms;
  Raukšlėms skruostų srityje;
  Ašarų latako raukšlėms;
  Raukšlėms tarp antakių.

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Atvykus į procedūrą, gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įverins jūsų odos būklę ir patars koks preparatas jums geriausiai tiktų. Ši procedūra itin reikalauja profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai skirtingo rezultato. 
  Užtikriname, kad Sapiegos klinikoje gydytojai atliekantys hialurono rūgšties injekcijas yra aukščiausios kvalifikacijos, bei turintys didelę patirtį šioje srityje.
  Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo – jeigu kažką vartojate – perspėkite gydytoją). 

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senėjant odoje formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atstatymas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti. Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties užpildai ypač tinka vidutinių ir gilių raukšlių gydymui – suleidus preparatą į gilias raukšles (nasolabialines - raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, o oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos. Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos smulkios raukšlelės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis. 
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose Jums suteiks Jus gydantis specialistas.
   
 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Smulkių raukšlių korekcija su Filorga M-HA18 preparatu (1 ml)  155 €
  Smulkių raukšlių korekcija su Filorga FINE LINES medikamentu (1 ml) 189 €
  Gilių raukšlių korekcija su Filorga UNIVERSAL medikamentu (1.2 ml) 220 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 3 medikamentu (1 ml) 220 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 4 medikamentu (1 ml) 
  260 €
  Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml)  275 €
  Gyd. dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -
  Vietinis nuskausminimas - nemokamas