Sapiegos klinika

Botulino toksino injekcijos – mimikos raukšlių gydymas

Botulino toksinas (botoksas) yra natūralus išgrynintas baltymas išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę estetinės dermatologijos srityse. Gydymas botulino toksinu 2002 m. buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų tarnybos (FDA) ir nuo tada ėmė sparčiai plisti ne tik JAV, bet ir Europoje.

  • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Gydymas botulino toksinu yra paprasta, nechirurginė procedūra atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės ir kurias siekiama sumažinti. Ši procedūra yra beveik beskausmė, trunkanti vos keletą minučių, o rezultatas pradedamas matyti po 2-3 parų.
   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jei skundžiatės mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti – jūs esate tinkamas kandidatas šiai procedūrai.
  Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija.

   

   
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Atvykus į procedūrą, gydytojas, jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės bei įverins jūsų odos būklę. Ši procedūra yra itin reikalaujanti profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galime sulaukti visiškai skirtingų rezultatų. 
  Užtikriname, kad Sapiegos klinikoje gydytojai atliekantys tokias injekcijas yra aukščiausios kvalifikacijos, bei turintys tame didelę patirtį.

  Nepamirškite gydytojui pasakyti, jeigu esate nėščia, planuojate greitu metu pastoti ar sergate nervų-raumenų ligomis.
   
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis, jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija, paprastai tai būna kaktos raukšlės (horizontalios bei vertikalios), raukšlelės aplink akis, virš viršutinės lūpos.
  Procedūra beveik beskausmė, kadangi jos metu naudojama itin plona adata. Efektas bus matomas per kelias dienas, o kiek laiko bus matomas – sunku pasakyti, kadangi tai priklauso nuo įvairių individualių charakteristikų, tačiau paprastai trunka apie 4 – 6  mėnesius. Injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, kadangi tai visiškai nekenkia sveikatai, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, jog pakartotinas gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus. 

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po gydymo iškart be apribojimų galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės, tik svarbu kelias valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti).
  Rekomenduojama nenaudoti jokios kosmetikos gydytose srityse iš karto po procedūros.
  Kol rezultato efektas nestabilus nerekomenduojame vartoti alkoholį, degintis saulėje ar mėgautis šiltomis procedūromis: kaitintis pirtyje ar gulėti karštoje vonioje.

  Botulino toksinas pradės veikti 2 – 3 dienos po injekcijos ir poveikis bus matomas vidutiniškai 4 – 6 mėnesius. Pasibaigus injekcijos poveikiui, dažnu atveju atprantama nuo perdėtos mimikos ir kartoti injekciją nebėra tikslo, nes raukšlės nebesiformuoja.

 • Sapiegos klinika

  KAINOS

  Kaktos vertikalių (pykčio) raukšlių gydymas 
  80 €
  Kaktos horizontalių (rūpesčio) raukšlių gydymas 
  130 €
  Aplink akis (žąsų kojelės) raukšlių gydymas 
  130 €
  Gyd. dermatologo/plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama
  Pakartotina gyd. konsultacija/ apžiūra/ korekcija po injekcijų - nemokama

  SPECIALUS PASIŪLYMAS IKI RUGPJŪČIO MĖN. 15 D.: 
  Atliekant 2 
  sričių (vertikalių/ horizontalių/ aplink akis) raukšlių korekcijas botulino toksinu – taikoma 20 % nuolaida;
  Atliekant 3 sričių (vertikalių/ horizontalių/ aplink akis) raukšlių korekcijas botulino toksinu – taikoma 30 % nuolaida.