en

Warning: Illegal string offset 'url' in /home/sapiegos/domains/sapiegosklinika.lt/public_html/wp-content/themes/mp-wp/single.php on line 30

PRX neinvazinė biorevitalizacija

Neinvazinė biorevitalizacija – tai inovatyvi odą jauninanti procedūra, suteikianti jai spindesio ir sveiką išvaizdą. Ši procedūra atliekama be injekcijų, todėl yra neskausminga, po jos nereikalinga reabilitacija. Ši terapija intensyviai jaunina veido bei kūno odą, ją stangrina, šviesina, išlygina smulkius randelius ar strijas.

Apie procedūrą

Neinvazinė biorevitalizacija PRX-T33 – tai kompleksinė profesionalių procedūrų ir odos priežiūros priemonių namuose programa, kuri skatina aktyvų savaiminį odos atsigavimą bei jaunėjimą.

Procedūra yra atliekama su PRX-T33 preparatu, kuris stimuliuoja giluminius odos sluoksnius, nepažeisdamas jos apsauginio barjero. Šį produktą sukūrė Italijoje įkurta inovatyvi kompanija „WiQo med-“, naudojanti pažangias estetinės medicinos technologijas.

Procedūros metu PRX-T33 preparatas intensyviais masažiniais judesiais yra sluoksniuojamas ant odos paviršiaus. Atliekant šią procedūrą, atsinaujina ląstelių struktūra, tačiau nėra pažeidžiamas apsauginis odos sluoksnis – epidermis. Terapija gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė srityse, plaštakoms ir kitoms kūno vietoms.

Patentuotos 33 % trichloroacto (TCA) rūgšties, itin žemos koncentracijos vandenilio peroksido ir kojinės rūgšties formulės preparatas veikia kaip labai stiprus odos stimuliatorius. Dėl unikalios produkto formulės išlaikomas skirtingų komponentų efektyvumas ir unikalumas, tačiau išvengiama pašalinio poveikio, būdingo veikiant kiekvienam komponentui atskirai.

PRX-T33 procedūra ypatinga tuo, kad gali būti pritaikoma įvairiais atvejais: ir norint atgaivinti odą, ir naudojant stipriausias stimuliavimo procedūras aparatais ar injekcijomis.

PRX-T33 terapija gali idealiai papildyti ir dar labiau sustiprinti kitų estetinių procedūrų, tokių kaip mezoterapija, biorevitalizacija, užpildų įvedimas ar PRP, rezultatus.

Jeigu specialistas nenumato kitaip, PRX-T33 terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą.

Ar man tinka ši procedūra?

Neinvazinė biorevitalizacija Jums gali padėti, jeigu:

esate nepatenkinti veido ir viso kūno odos senėjimo reiškiniais: raukšlėmis, suglebusia oda,
Jūsų oda yra pažeista saulės poveikio,
Jūsų oda papilkėjusi, praradusi spalvą,
Jus vargina pigmentinės odos dėmės,
Jus vargina odos suragėjimas – hiperkeratozė, nuospaudos,
norite, kad būtų mažiau pastebimi randai, atrofiniai randai, vėjaraupių randeliai,
norite išlyginti strijas,
Jūsų oda pažeista aknės ar postaknės.

  • Before the procedure

  • During the procedure

  • After the procedure

Neinvazinė biorevitalizacija nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau ši procedūra yra netinkama esant alergijai sudėtinėms produkto dalims. Taip pat procedūra nerekomenduojama, jei esate nėščia ar žindote, jeigu turite atvirų odos žaizdų, Jums nustatyta rožinė (Rosacea) arba aknės aktyvioji fazė.

Jeigu specialistas nenumato kitaip, PRX-T33 terapiją įprastai sudaro 4–6 procedūros, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę ir siekiamą rezultatą.

Procedūros metu atliekamas demakiažas: naudojamos švelnios valomosios priemonės be agresyvių komponentų, atliekamas giluminis odos valymas preparatu „P-SOLUTION“. Paruošus odą, PRX-T33 preparatas intensyviais masažiniais judesiais yra sluoksniuojamas ant odos paviršiaus. Procedūra užbaigiama „WiQo“ kremu, atkuriančiu odos gynybinį barjerą – hidrolipidinę mantiją. Šis kremas gerina ląstelių atsinaujinimą ir palaiko odos imunitetą.

Kita kurso procedūra atliekama po 7–10 dienų.

Siekiant išgauti norimą procedūros efektą, skiriamas „WiQo“ priemonių kursas naudoti namuose. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą suteiks Jus gydantis specialistas.

PRX neinvazinė biorevitalizacija kainos

PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui

PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui ir kaklui

PRX neinvazinės biorevitalizacijos procedūra veidui, kaklui ir dekolte