Akių vokų plastika

Akių vokų chirurgija (taip pat vadinama blefaroplastika) – tai plastinė chirurginė operacija, kurios tikslas – atstatyti užkritusius akių vokus pašalinant papildomus audinius: odą, dalį raumenų, riebalinį sluoksnį.
 
Ši operacija dažniausiai atliekama dėl estetinių priežasčių, kadangi užkritę vokai keičia išraišką: veidas atrodo pavargęs, senesnis nei yra iš tikrųjų. Tačiau kosmetinė priežastis – ne vienintelė, kadangi akių vokų plastika taip pat atliekama asmenims, besiskundžiantiems stipriu vokų užkritimu, kuris mažina akiplotį ir taip sutrikdo regėjimo funkciją.


 
AKIŲ VOKŲ SENĖJIMO PROCESAS
 
Senstanti oda keičiasi – kolageno skaidulos praranda savo griežtą struktūrą, dėl to mažėja odos elastingumas. Be to, odą nuolatos veikia žemės trauka – dėl šių priežasčių akių vokus sudarantys audiniai ima pastebimai kauptis viršutiniame bei apatiniame vokuose. Papildomas audinių sluoksnis apatiniame voke ima raukšlėtis, o viršutiniame – sunkiną voką, ant jo užkrenta, gali siaurinti regėjimo lauką.
Riebalai, esantys akiduobėje, taip pat gali sukelti ‘išsipūtusių’ vokų vaizdą, kadangi plona membrana, prilaikanti šį riebalinį sluoksnį, su laiku tampa silpnesnė ir tai taip pat lemia ‘maišelių po akimis’ vaizdą.
 
AR MAN REIKIA AKIŲ VOKŲ PLASTIKOS?

Tinkamiausi kandidatai blefaroplastikai yra geros bendros būklės asmenys, turintys realistinius lūkesčius. Dažniausiai ši operacija yra taikoma 35 metų amžiaus bei vyresniems, tačiau esant šeiminei užkritusių vokų linijai, operacija gali būti domimasi ir anksčiau.
Akių vokų plastinė operacija patobulins jūsų išvaizdą, sustiprins pasitikėjimą savimi ir priartins jus prie natūralios, anksčiau buvusios išvaizdos.
 
AR GALIU TIKĖTIS ILGALAIKIŲ REZULTATŲ?

Viskas priklauso nuo individualios veido struktūros, amžiaus bei kitų faktorių, tačiau vidutiniška trukmė – nuo 5 iki 7 metų. Plastinė vokų operacija pašalina vizualinius defektus, tačiau negali pašalinti priežasties – dėl to vykstant senėjimui, analogiškai kartojasi pries operaciją vykę procesai.
 
KAIP ATLIEKAMA OPERACIJA?

Operacija trunka apie 2 valandas, jeigu operuojami tiek apatinis, tiek viršutinis vokai. Paprastai pasirenkamas nuskausminimo būdas – vietinė anestezija, kurios metu į sritį aplink akis suleidžiama anestetinio tirpalo injekcija ir neilgai trukus šios sritys tampa nebejautrios skausmui.
Operaciniai pjūviai atliekami per natūralias vokų linijas dėl kuo mažesnės traumatizacijos. Odos sluoksniai praskiriami ir pašalinami visi pertekliniai audiniai, tai gali būti: riebalai, odos dalis, raumenų dalis. Tuomet oda yra užsiuvama itin smulkiomis siūlėmis – viršutiniame voke jos būna iki 3-6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti.
Po blefaroplastikos, dėl dar geresnio estetinio rezultato, gali būti rekomenduojas lazerinis odos gydymo būdas.


 
KADA GALĖSIU GRĮŽTI Į KASDIENĮ GYVENIMĄ?


Grįžti namo galėsite jau tą pačią dieną, o siūlės bus ištrauktos per savaitę. Per šį laiką, dėl audinių reakcijos, gali būti nežymus akių vokų patinimas, mėlynės – nusiraminkite,  visi šie reiškinai yra normalūs ir per savaitę - dvi pranyksta. Taigi vidutiniškai po 10 dienų galėsite džiaugtis gražiais, sutvarkytais akių vokais bei pastebimai pakitusia išraiška ir, be abejo, pasitikėjimu savimi!
 


Kaina: 700 EUR