Naujienos

IKONA. Botulino toksinas. Mitai ir tiesa

Pakalbinome „Sapiegos klinikos“ gydytojas dermatologes 
Liną Drąsutytę ir Nadeždą Jarušiną bei plastikos chirurgę  Jeleną Romanovą, išsiaiškinome taisykles ir griauname dažniausiai pasitaikančius mitus apie botulino toksiną ir jo injekcijas

Geltona šviesa: naujas standartas gydant kraujagyslinius darinius

Dėl šio lazerio 577 nm bangos ilgio, QuadroStarPRO YELLOW  reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus.

Saulės džiaugsmai ir pavojai

Atminkite keletą auksinių taisyklių: ankstyvoje stadijoje diagnozuotas odos vėžys yra išgydomas, neignoruokite darinio tikėdamiesi, kad tai praeis savaime.
frakcinis odos atjauninimas

Žymus Vokietijos dermatologas Sapiegos klinikoje

Patyręs dermatologas Igor Dernovsek negailėjo savo dėmesio bei profesionalių praktinių patarimų, kaip pasiekti kuo geresnį efektą dirbant su naujausios kartos dermatologiniais lazeriais. 
Krūtų implantai

Krūtų implantai. Ką Jūs žinote apie tai?

Plastikos chirurgas Gediminas Rauba pastebėjo, kad trokštančios didesnės ir seksualesnės krūtinės moterys, prieš operaciją dažniausiai domisi chirurgo profesionalumu bei klinikos žinomumu.
KOSMETIKA BIOLOGIQUE RECHERCHE

BIOLOGIQUE RECHERCHE. Autentiškumas ir harmonija

Mūsų oda yra mūsų pačių atspindys. Odos būklė gali keistis dienos bėgyje ir ypač bėgant metams.

Lūpų putlinimas. Ką verta žinoti?

Šiandien, pažangių technologijų dėka, mes turime daug daugiau būdų kaip puoselėti savo lūpas – vieną jautriausių ir gražiausių moters veido vietų
Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas. Kada to reikia?

Ne vietoje besikaupiantys riebalai – daugumos moterų galvos skausmas. Kuomet harmonijos susigrąžinti nepadeda dietos bei fizinis aktyvumas, išeitis vis tiek yra.

Visa tiesa apie botulino toksino injekcijas

Gydytojo profesionalo apžiūra yra itin svarbi ir reikalaujanti profesionalių žinių bei patyrimo, kadangi nepakankamai preciziškai atlikus injekciją, galime sulaukti visiškai skirtingų rezultatų.
 
odos priežiūra

6 žiemos grožio klaidos

Kuomet lauke stingdo šaltis, atsiranda natūralus noras rytinį dušą pailginti iki pusvalandžio trukmės malonaus pasilepinimo. 
mezoterapija plaukams

Slenka plaukai - galbūt kaltas ruduo?

Švedų mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad ruduo – nėra tik metas, kuomet medžiai meta lapus  - pastebėta, jog mūsų plaukai taip pat turi didesnį polinkį slinkti.
 


Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos ir mitai apie jas

Daugiausiai rūpesčio ir priežiūros reikalauja mūsų oda, kuri ilgainiui ima atrodyti pavargusi, ant jos randasi raukšlės.

botulino injekcijos

Mitų apipintos botulino injekcijos

Iš stereotipų niekaip neišsivaduoja ir botulino injekcijos. Čia jos siejamos su nejudančiais pupyčių veidais, storomis, putliomis lūpomis ir nebeužsimerkiančiomis akimis.

mezoterapija

Kada mezoterapija padės, o kada ne?

Kiekviena moteris žino, kad oda yra jos amžiaus ir gyvenimo būdo veidrodis. Ant jos kuo puikiausiai matosi visi nuovargiai, nemiegotos naktys ir patirti stresai. Ypač didėjant amžiui, reikia odą saugoti vis labiau ir labiau. Šiuolaikinės grožio ir medicinos galimybės jau suteikia daug būdų, kaip tinkamai pasirūpinti savo oda. Vienas tokių – mezoterapija. Šiuolaikinė plastinės chirurgijos alternatyva, lengvai ir be operacijų galinti padėti Jūsų odai atsinaujinti.

lazerinės veido procedūros

Ar lazerinės veido procedūros efektyviausios?

Ar lazerinės veido procedūros efektyviausios?

Moters kova su motina gamta prasideda dar ankstyvoje paauglystėje. Ypač didinga kova vyksta su plaukeliais įvairiose kūno vietose. Klinikų siūlomos veido procedūros, veido plaukų šalinimas lazeriu, kitos plaukų šalinimo lazerinės procedūros užmena mįslę, kuo lazeris pranašesnis už kitokias šalinimo priemones. 

  • Depiliacija priemonėmis ar lazeris? 
botulino injekcija

Botulino injekcijos – ką reikia apie jas žinoti?

Botulino injekcijos – ką reikia apie jas žinoti?
 
Estetinės grožio procedūros populiarios visame pasaulyje. Tarp pačių populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų yra botulino injekcijos, kurios be ypatingų ceremonijų daromos beveik kiekviename grožio procedūrų kabinete. Tokių kasmet per pasaulį atliekama beveik 6 milijonai. Pagrindinis injekcijų tikslas – sumažinti raukšles. Jų moterys, kaip žinia, dažniausiai nepageidauja ant veido. O čia visas raukšlių maršas: pradedant mimikos raukšlėmis, baigiant įsisenėjusiomis raukšlėmis. Tačiau visų pirma apie tai, kaip botulinui pavyksta visą šitą orkestrą panaikinti, nors ir, tiesa, laikinai.

Griežtai draudžiama www.sapiegosklinika.lt paskelbtą tekstinę ir vaizdinę informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse ir/ar bet kur kitur, platinti Sapiegos klinika medžiagą kuriuo nors kitu pavidalu. Visos teisės saugomos LR įstatymu nustatyta tvarka. © 2017