ODOS ATJAUNINIMAS LAZERIU

Veido atjauninimas

Bendrai, terminas atjauninimas (angl. rejuvenation) yra suprantamas, kaip odos struktūros pagerinimas (patempimas, porų sutraukimas), pigmentacijos sumažinimas ir smulkių raukšlelių pašalinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra sukurta akimirksniu atgaivinti odą, išlyginti smulkias raukšleles ir sumažinti senėjimo ženklus. Tai  tobula procedūra moterims neturinčioms laiko prieš svarbų renginį ar šventinį vakarą, bet norinčioms atrodyti stulbinančiai. Vokiškos kokybės „MeDioStar NeXT“ lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra  yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų galima grįžti į įprastinius darbus, procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai.
Dažniausiai atjauninimo procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Kaip tai veikia?

Odos atjauninimo procedūra  atliekama pasitelkiant diodinio lazerio šviesos technologiją bei didelę galią. Toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai gali padaryti stulbinančius ir iškart pastebimus  rezultatus.  Naujausių technologijų  lazerio šviesa (impulso ilgis 808 nm) prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikro – terminį pažeidimą, tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl  oda tampa lygi ir skaisti, o efektas savaime gerėjo nuo 3 iki 6 mėnesių.Kiek procedūrų reikės?

Jūs tikrai pamatysite pokyčius jau po pirmosios procedūros. Kad pasiekti maksimalius rezultatus rekomenduojamas 3 procedūrų kursas kas 4 savaites.Ką reikėtų  žinoti prieš atliekant procedūrą?

Prieš procedūrą 2 savaites reikėtų vengti intensyvios saulės bei nesinaudoti soliariumu, todėl kad bet kurio laipsnio įdegimas mažina lazerio poveikį ir gali sukelti šalutinių reiškinių: pūsleles, pigmentines dėmes.
Taip pat prieš procedūrą 1 savaitę reikėtų nenaudoti „celiulitą“ mažinančių, odą stangrinančių ar kitų aktyvių kosmetikos priemonių, kurios gali išprovokuoti neigi
amus reiškinius sąveikaujant su lazerio šviesa.
Prieš procedūrą būtina pasitarti su gydytoju jei naudojate preparatus turinčius fotosensibilizuojančių medžiagų: fenotiazidų, sulfanilamidų, salicilamatų, sulfanilšlapalo, tiazido, bitionolo, dimetilchlortetraciklino, chlorpromazine, heksalchlorafeno, trichlorkarbanilido ir kt., vartojate priešgrybelinius sisteminius preparatus.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ?

Visų pirma, reikėtų pasidomėti specialisto atliekančio tokią procedūrą kvalifikacija. Galingų diodinių lazerių gamintojai sertifikuoja ir apmoko specialistus turinčius tik medicininį išsilavinimą. Antra, tokio tipo  procedūros turi būti atliekamos tik licencijuotoje medicinos įstaigose.SAPIEGOS klinika lazerinės dermatologijos specialistė Erika Petrovskienė: „ Grožis be nemalonių pojūčių – taip galima apibūdinti „MeDioStar NeXT“ lazerio atliekamas procedūras. Tai ne tik moderni, bet ir viena populiariausių grožio procedūrų, kurios metu išlyginamos smulkios raukšlelės bei netolygi pigmentacija, sumažinamas porų dydis, akivaizdžiai pagerinama saulės pažeistos odos būklė, o gijimo laikotarpio nėra. Savo darbo praktikoje esu naudojusis ne vienu lazeriu, todėl gerai žinau jų galimybes. Žaviuosi Vokietijos mokslininkų sukurtu naujos kartos lazeriu, kuriuo greitai ir veiksmingai atliekamos grožio ir gydomosios procedūros.“„MeDioStar NeXT“ lazeriu atliekamos procedūros kainos:

 
Odos atjauninimas - veido sritis 139 EUR
Odos atjauninimas - kaktos sritis 72 EUR
Odos atjauninimas - kaklo sritis 110 EUR
Odos atjauninimas - dekolte sritis 139 EUR
Odos atjauninimas - plaštakų sritis 72  EUR
  *
II procedūrai  taikoma 7 % nuolaida
III procedūrai  ir tolimesnėms kurso procedūroms taikoma 10 % nuolaida

 
 Kaina: nuo 72 EUR