Kosmetika

Biologique Recherche…

Prancūziška kosmetika Biologique Recherche sukurta biologijos mokslų daktaro Yvan Allouche ir daktarės fizioterapeutės Josette Allouche kartu su medicinos, chemijos, kosmetologijos specialistais mokslinių tyrimų ir plėtros labaratorijoje, savo duris atvėrusioje 1970 metais. Daugiau nei prieš keturiasdešimt metų šioje labaratorijoje buvo kuriamos specialios formulės profesionalams, kurių nepatenkino esami produktai. Nuo 2000 metų gydytojas Philippe Allouche pamažu perėmė kurybinę savo tėvo Yvan‘o verslo dalį ir šiandien Biologique Recherche – unikalios odos, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, paruoštos iš natūralių, koncentruotų ir neapdorotų medžiagų. Klinikinis požiūris į odą, unikalūs produktais ir originalios procedūros daro Biologique Recherche kosmetiką veiksmingą, o specialistų kompetencija ir farmaceutinis produktų kokybės standartas išlaiko prekės ženklo Biologique Recherche prestižą ir lyderystę rinkoje.

Biologique Recherche – tarptautinis prekės ženklas, kuriuo pažymėti produktai parduodami daugiau nei 40 šalių. Pagrindinis prekės ženklo Biologique Recherche centras yra įsikūręs Paryžiuje (32 Avenue des Champs - Elysees).
 

Natūralios ir tarpusavyje suderintos medžiagos, pritaikytos išskirtinai individualiems odos poreikiams, atitinka Biologique Recherche produktų kokybės standartą. Biologique Recherche produktų išskirtinės savybės:

· Didelė augalinių jūrinės ir biologinės kilmės ekstraktų koncentracija (daugelyje produktų didesnė nei 20%).
· Nesant papildomų kvapiųjų medžiagų išlaikomas formulės vientisumas ir užtikrinama mažesnė alerginių reakcijų tikimybė.
· Savi gamybos ir ekstrakavimo metodai leidžia išsaugoti ekstraktų veikliųjų medžiagų sandarą ir savybes.
· Produktų sudėtyje yra tik aukščiausios kokybės natūralių medžiagų.


 

Originali Biologique Recherche taikymo metodologija pagrįsta trimis pagrindiniais etapais:

  • Vertinimo etapas. Kiekvienam klientui nustatomas odos tipas, individualūs jos ypatumai ir būklė. Tai leidžia parinkti jam tinkamiausius produktus ir veiksmingiausias odos priežiūros priemones ir procedūras

  • Pradinis etapas: Pasak daktaro Allouche, svarbiausias odos priežiūros uždavinys yra puoselėti epidermį. Tai viršutinis odos sluoksnis, apsaugantis organizmą nuo išorės dirgiklių. Epidermiui turi būti skiriamas išskirtinis dėmenys.

  • Priežiūros etapas: Priežiūros etape naudojami produktai, turintys didelę veikliųjų medžiagų koncentraciją, kurie spartina epidermio atsinaujinimą. Dėl jų poveikio netrunkama pastebėti rezultatų.
     

Kad lengviau įsivaizduotume, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti odą, palyginkime ją su namu. Netobulas stogas reikiamai neapsaugo namo vidaus nuo nepalankaus išorės poveikio. Norėdami pasiekti nuostabių rezultatų, pirmiausia turime ypatingą dėmesį skirti epidermiui, kuri neatsiejamai susijęs su odos sandara.
 
Daktaro Philippe Allouche  požiūris į odą

 

 

Oda - žmogaus fizinės ir emocinės būklės veidrodis. Oda keičiasi ne tik su metais – tam tikrų pokyčių gali įvykti ir per vieną dieną. Pasaulyje nėra žmonių, kurių epidermio sandara būtų visiškai ta pati, o ir kiekvieno žmogaus odos būklė individuali. Odą skirstydami į tipus, galime nustatyti jos sausumą ar riebumą, tačiau toks apibūdinimas nebus visai tikslus. Oda dar gali būti jauna ar suglebusi, netekusi drėgmės (dehidratuota) ar jautri, alergiška ir t.t. Juo išsamiau nustatysime odos būklę, juo didesnę tikimybę turėsime parinkti veiksmingus produktus ir pasiekti norimą rezultatą. Dėl netinkamos odos priežiūros gali atsirasti naujų odos veiklos sutrikimų ar paūmėti buvę negalavimai. Tarkim, pernelyg intensyvus poveikis riebiai odai gali sutrikdyti epidermio drėgmės pusiausvyrą, epidermis sunkiau atsinaujins, poros toliau kimšis, o per riebus produktas, raikomas normaliai odai gali atnaujinti ankstesnę odos būklę. Galiausiai odą neigiamai veikia išoriniai aplinkos veiksniai, tokie kaip klimatas, temperatūra, oro kondicionieriai, tabakas, oro tarša ir vidiniai dirgikliai, kaip antai: stresas, hormonų pusiausvyra, amžius. Užtat taip svarbu odos priežiūrai parinkti tinkamus produktus. Biologique Recherché kosmetikos profesionalas atidžiai stebi epidermio pokyčius, todėl jų patarimai moterims ir vyrams odos priežiūros klausimais yra ypač vertingi.

Sapiegos klinika ir Biologique Recherche


Anot Britų žurnalisto Daniel Jeffreys, kuomet kalba eina apie gražią odą, velnias tūno detalėse. Prekyboje yra daugybė odos priežiūros produktų, tačiau mažuma jų yra taip smulkiai ištirti bei iki detalių išnagrinėti, kaip Biologique Recherche. 

„Oda taip pat gali būti pačiu svarbiausiu kūno organu“, teigia Allouche, charizmatiškas keturiasdešimtmetis prancūzas, turintis įtaigią amžinos jaunystės paslaptį. „Žmonės su savo oda elgiasi taip, lyg tai būtų pakuotė, kurią reikia pridengti kažkuo vertingesniu, tačiau oda reikia rūpintis ne mažiau nei širdimi ar plaučiais.“


Biologique Recherche veido ir kūno procedūros, tai  laiko mašina ir tai vienintelis kelias, kurį mes žinome, kaip grįžti 10 metų atgal be dermatologo ar plastikos chirurgo pagalbos. Įsitikinkite patys. Kviečiame registruotis procedūroms: SOIN LISSANT, LIFT CVS ar PROCEDŪRA PAGAL JŪSŲ ODOS TIPĄ Sapiegos klinikoje.