Hialurono rūgšties injekcijos – vidutinių ir gilių raukšlių gydymas

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – VIDUTINIŲ IR GILIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS

Hialurono rūgšties užpildai per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra keletas priežasčių, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, dėl to turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių; hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje; procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant odą.

APIE PROCEDŪRĄ

Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senėjant odoje formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atstatymas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti. Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties užpildai ypač tinka vidutinių ir gilių raukšlių gydymui – suleidus preparatą į gilias raukšles (nasolabialines - raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, o oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos. Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.

KUO VIDUTINIŲ – GILIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS SKIRIASI NUO SMULKIŲ?

Tiek  vienos, tiek kitos procedūros metu yra naudojama hialurono rūgštis ir veikimo principas yra toks pats, tačiau skiriasi hialurono rūgšties koncentracija bei preparato konsistencija – gydant vidutines – gilias raukšles, hialurono rūgštis yra ypač standžios konsistencijos, dėl to suleidus injekciją į raukšlę, hialurono rūgštis ją užpildo ir išlaiko savo tūrį.
 
AR AŠ ESU TINKAMAS KANDIDATAS?

Ši procedūra skirta:
-          Nosies – lūpų raukšlėms;
-          Lūpų kampučių raukšlėms;
-          Raukšlėms skruostų srityje;
-          Ašarų latako raukšlėms;
-          Raukšlėms tarp antakių.
 
KAIP PASIRUOŠTI?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo – jeigu kažką vartojate – perspėkite specialistą).

PROCEDŪROS METU

Procedūros metu į paodį raukšlių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis stabilizuotos hialurono rūgšties iš tam specialiai skirto sterilaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama suteikia stabilaus tūrio raukšlės sričiai bei tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė bei formuojasi naujos odos skaidulos. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių.
SAPIEGOS klinikoje injekuojami FILORGA ir JUVEDERM medicininiai preparatai, atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai – sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.
Hialurono rūgšties užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1 ml) bei kelios sterilios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie Jūsų ir naudojama tik Jums.
 
SVEIKIMO PERIODAS

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose Jums suteiks Jus gydantis specialistas.

PROCEDŪROS KAINA:

Filorga X-HA medikamentu (1 ml) – 185 EUR;
Filorga UNIVERSAL medikamentu (1.2 ml) 
 – 220 EUR;
Juvéderm®  ULTRA 3 medikamentu (1 ml)  – 220 EUR;
Juvéderm® ULTRA 4 medikamentu (1 ml) – 260 EUR;

Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml) – 275 EUR;
Vietinis nuskausminimas (pageidaujant)  – nemokamas.

Gydytojo dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą  – nemokama.

veido atjauninimas


Pacientė Donata, 57 metai. Procedūros trukmė - 60 min.,  buvo suleista dviejų tipų Filorga hialurono rugšties užpildai.