Skruostų tūrio didinimas, įdubusių paakių ar veido ovalo koregavimas

SKRUOSTŲ TŪRIO DIDINIMAS IR/AR VEIDO OVALO KOREGAVIMAS

Hialurono rūgšties užpildai per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gerinant odos būklę, gydant veido raukšles bei koreguojant veido ovalo kontūrus ar didinant skruostų tūrį. Yra keletas priežasčių, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, dėl to turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių; hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje; procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant odą.

APIE PROCEDŪRĄ

Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkinama odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtėja jo irimas, o oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį - taip formuojasi naujos odos skaidulos. Kuomet norima koreguoti skruostų tūrį ir formuoti veido ovalą, sumažinti nosies - lūpų raukšles, užpildyti įdubusius paakius pasirenkami dideliu klampumu pasižymintys hialurono rūgšties užpildai, kurie yra atsparūs deformacijoms bei sukuria reikiamą tūrinę apimtį. Injekcijos metu atstatomos prarastos skruostų ir/ar smakro audinių apimtys, todėl gaunamas ševlniai pateptos odos efektas. Dėl ypatingo elastingumo gali būti sušvirkščiami netraumuojančia adata. Dažniausiai vieno skruosto srityje suleidžiamos 3-6 injekcijos į giliuosius odos sluoksnius, kurių pagalba didinama skruosto apimtis iki norimo ir siekiamo rezultato. Efektas pastebimas iš karto po procedūros ir, priklausomai nuo preparato tipo, gali išlikti apie 1-2 metus.  

KUO ŠI PROCEDŪRA SKIRIASI NUO KITŲ PROCEDŪRŲ, KURIOSE NAUDOJAMA HIALURONO RŪGŠTIS?

Visų šių procedūrų metu yra naudojama hialurono rūgštis ir veikimo principas yra toks pats, tačiau skiriasi hialurono rūgšties koncentracija bei preparato konsistencija – atliekant skruostų tūrio didinimo ir/ar veido ovalo korekcijos procedūrą, hialurono rūgšties užpildai pasižymi dideliu klampumu bei yra atsparūs deformacijoms – dėl to išlaikoma injekcijos metu suteikta forma.


 

AR AŠ ESU TINKAMAS KANDIDATAS?

Ši procedūra rekomenduojama, kai norima formuoti šias veido apimtis:

-       Skruostus (padidinus skruostų apimtį, sumažėja nosies - lūpų raukšlės);
-       Skruostikaulius;
-       Įdubusius paakius;
-       Smakrą;
-       Veido ovalą;
-       Smilkinių sritį.

KAIP PASIRUOŠTI?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo – jeigu kažką vartojate – perspėkite specialistą).
 
PROCEDŪROS METU

Procedūros metu į paodį skruostų ir veido ovalą formuojančiose srityse plonyte adata suleidžiama didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties iš tik Jums skirto sterialaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių, įskaitant nuskausminimą.
SAPIEGOS klinikoje injekuojami FILORGA ir JUVEDERM medicininiai preparatai, atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai - sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

Apimtį didinančio hialurono rūgšties užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1 – 1.2 ml) bei kelios sterilios netraumuojančios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie Jūsų ir naudojama tik Jums.
Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant, žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Šios savybės produktams suteikia ypatingo saugumo.


SVEIKIMO PERIODAS

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose Jums suteiks Jus gydantis specialistas.

 

PROCEDŪROS KAINA:

Filorga X-HA VOLUME ® medikamentu (1,2 ml) – 260 EUR;
Juvéderm® VOLUMA medikamentu (1 ml) – 275 EUR;
Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml) – 275 EUR;
Juvéderm® VOLBELLA medikamentu (1 ml) – 275 EUR.

Vietinis nuskausminimas (pageidaujant)  – nemokamas.

Gydytojo dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą  – nemokama.