HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – SMULKIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS

HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS – SMULKIŲ RAUKŠLIŲ GYDYMAS

Hialurono rūgšties užpildai per pastaruosius 10 metų tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra keletas priežasčių, dėl ko hialurono rūgšties užpildai yra tokie mėgstami ir populiarūs – tai nechirurginis gydymo būdas, dėl to turintis mažiau rizikos dėl šalutinių reiškinių; hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje; procedūra yra beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, turinti ypatingą reikšmę užpildant užląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai hidratuojant odą.
 
APIE PROCEDŪRĄ

Ši procedūra taikoma visoms veido sritims. Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, pasižymėdama ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Senėjant odai formuojasi raukšlės, netenkama ir hialurono rūgšties, dėl to papildomas odos atstatymas hialurono rūgštimi yra tiesus ir odai priimtinas kelias susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti. Koncentruotos hialurono rūgšties injekcijos ypač tinka raukšlių gydymui – suleidus preparatą į raukšlelių turinčią sritį, hialurono rūgštis ją užpildo ir raukšlė išsilygina. Hialuronu tolygiai užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtėja jo irimas, o oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį - taip formuojasi naujos odos skaidulos. Svarbu pabrėžti, jog hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – tolygiai išlyginamas smulkios kaktos, srities aplink akis bei srities aplink lūpas raukšlės.
 
KUO ŠI PROCEDŪRA SKIRIASI NUO BIOREVITALIZACIJOS?

Tiek vienos, tiek kitos procedūros metu yra naudojama hialurono rūgštis ir veikimo principas yra toks pats, tačiau skiriasi hialurono rūgšties koncentracija bei preparato konsistencija – biorevitalizacijos metu naudojama šiek tiek mažesnės koncentracijos hialurono rūgštis, kuri tolygiai pasiskirsto odoje. Gydant smulkias raukšleles hialurono rūgšties užpildai pasižymi tirštesne konsistencija (dėl to užpildo smulkias raukšleles iš vidaus, suteikia tūrio efektą) bei didesne pačios rūgšties koncentracija.
 
AR AŠ ESU TINKAMAS KANDIDATAS?

Ši procedūra skirta:
-       Smulkioms raukšlelėms ir mimikos raukšlelėms (akių kontūro, aplink lūpas) mažinti;
-       Odos audinių struktūros tankumui didinti ir architektonikai gerinti;
-       Smulkių raukšlelių atsiradimo prevencijai;
-       Odos tonusui ir elastingumui gerinti;
-       Odos skaistumui padidinti;
 
KAIP PASIRUOŠTI?

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo – jeigu kažką vartojate – perspėkite specialistą).
 
PROCEDŪROS METU

Procedūros metu į paodį raukšlelių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis didelės koncentracijos hialurono rūgšties iš speciai tam paruoštuo sterialaus švirkšto. Hialurono rūgštis, kaip jau minėta, tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – suteikia tai sričiai tūrio – išlygina raukšleles, prasideda odos drėkinimas, stimuliuojama kalogeno sintezė bei formuojasi naujos odos skaidulos. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių.
SAPIEGOS klinikoje injekuojami FILORGA ir JUVEDERM medicininiai preparatai, atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Klinikoje naudojami sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.
Smulkių raukšlelių užpildo pakuotę sudaro vienas švirkštas (1 ml ) bei kelios sterilios adatos, kurios reikalingos saugiai ir kokybiškai atlikti procedūrą. Ši švirkšto pakuotė atidaroma tik prie Jūsų ir naudojama tik Jums.
 
SVEIKIMO PERIODAS

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose Jums suteiks Jus gydantis specialistas. 

PROCEDŪROS KAINA:

Filorga M-HA18 medikamentu (1 ml) – 155 EUR;
Filorga FINE LINES (1 ml)
 – 189 EUR;
Vietinis nuskausminimas (pageidaujant)  – nemokamas.


Gydytojo dermatologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą  – nemokama.